Odkryj tajemnice perfum Versace

Odkryj tajemnice perfum Versace

Na liście perfum prawdziwie prestiżowych, te, które występują pod szyldem Versace, zajmują szczególnie ważne miejsce. Nic więc dziwnego, że są chętnie wybierane. Mogą być znakomitym prezentem, warto jednak zastanowić się także nad zaopatrzeniem się w nie bez okazji, po prostu po to, aby poczuć się pewniej.

Zmysłowy zapach dla kobiet

Kobiety, które do tej pory nie miały kontaktu z perfumami Versace, często zastanawiają się nad tym, jaki zapach wybrać, gdy chce się je lepiej poznać. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się w takim przypadku zapach Versace Bright Crystal definiowany jako idealny dla pań pewnych sobie, a jednocześnie potrafiących robić użytek ze swojej zmysłowości. O jego wyjątkowości przesądza przede wszystkim niebanalna nuta głowy. Stanowi ona zestawienie owocu granatu, akordu lodowego oraz cytrusowej nuty yuzu. Nuta serca wcale nie rozpala jednak zmysłów w mniejszym stopniu. To zestawienie egzotycznego lotosu, piwonii oraz magnolii otulonych w piżmie i ambrze.

Perfumowa pokusa

Bardziej pewne siebie kobiety z pewnością mogą dojść do wniosku, że Bright Crystal jest zbyt delikatny. Warto więc wiedzieć, że w kolekcji tego znanego producenta znajduje się zapach także dla nich. Jest nim Versace Eros  zapach nie tylko zmysłowy, ale i wyjątkowo kuszący. Jego potęga kryje się przede wszystkim w świeżości i lekkości. Nie może być jednak inaczej, skoro sycylijska cytryna łączy się tu z bergamotką i granatem a jaśmin i piwonia pozwalają na wkroczenie do swojego związku kwiatowi cytryny.

Versace w męskim wydaniu

Jeśli komuś wydaje się, że Versace to świat kobiecych perfum, zapach Versace Pour Homme szybko powinien wyprowadzić go z błędu. To zapach dla mężczyzn, który jest w stanie pogodzić zwolenników nowoczesności i tych panów, którzy ciągle pozostają pod wpływem klasycznych nut. Perfumy te bazują na typowo śródziemnomorskich składnikach takich, jak szałwia, cytryna i hiacynt, nie brakuje tu jednak również piżma i ambry oraz egzotycznego drewna cedrowego i niezwykłego geranium.

Dodaj komentarz