Perfumy na prezent - przegląd najciekawszych propozycji

Perfumy na prezent – przegląd najciekawszych propozycji

Szukając perfum idealnych na prezent nie trzeba wcale silić się na oryginalność. Kluczem do sukcesu wydaje się przede wszystkim postawienie na rozwiązania oferowane przez najlepszych producentów. Jednym z nich jest z pewnością Calvin Klein – jedna z tych marek, które są rozpoznawalne w każdym zakątku świata. Jakie perfumy powinny więc zainteresować nas w pierwszej kolejności, jeśli naszym celem jest sprawienie komuś rzeczywistej przyjemności takim upominkiem?

Sprawdzone kwiatowe zestawienie

Kwiatowe wody perfumowane są znane z tego, że zachwycają panie w każdym wieku. Nie ma w tym jednak nic dziwnego – kwiatowe połączenia są przecież wyrafinowane i zmysłowe, bardzo kobiece, a jednocześnie zdecydowane. W perfumach Calvin Klein Beauty dominuje kalia. To ona jest zarówno sercem, jak i duszą tego oryginalnego zapachu, ją też z powodzeniem można określić mianem sekretnego składnika, który wyróżnia serię Beauty na tle innych propozycji. Mocy dodaje im także ponadczasowość jaśminu, a także drzewo cedrowe nawiązujące do tak charakterystycznych dla kosmetyków tej marki nut orientalnych

Kwiaty i drzewa w małej butelce

Kobiety młode i dynamiczne często powtarzają, że jeszcze mają czas na cieszenie się klasycznymi perfumami kwiatowymi. Znacznie bardziej interesujące wydają się im te, które posiadając kwiatową woń, umieją w ciekawy sposób ją przełamać. Takie są właśnie perfumy Calvin Klein Downtown. Tu nuta głowy nie jest kwiatowa, ale iście owocowa, a zapach cytryny przeplata się w niej z tym, jaki dają śliwka, gruszka i bergamotka. Z kolei zapachy serca to zarówno delikatny fiołek, jak i intensywny różowy pieprz. Całość otula zapach drzewa cedrowego, piżma i kadzidła.

Prezent również dla pana

Perfumy nie są jedynie kobiecą domeną, a seria Calvin Klein Men stanowi najlepszy dowód na to, że dobrze dobrany zapach jest w stanie zachwycić każdego mężczyznę. Propozycji jest naprawdę wiele, warto więc wspomnieć choćby o perfumach Calvin Klein Eternity form Men pozwalających poczuć uwodzący zapach bazylii, szałwii i morskiej soli.

Dodaj komentarz