Kosmetyki amerykańskie na wysokim poziomie

Kosmetyki amerykańskie na wysokim poziomie

 

W roku 1946 Sally Hansen założyła markę kosmetyków, która dzisiaj znana jest dokładnie pod tą nazwą. Od tego czasu upłynęło wiele lat. Mimo to kosmetyki są nadal chętnie kupowane, a marka znana jest doskonale na całym świecie. Również Polki chętnie stawiają na produkty sygnowane marką Sally Hansen. Są to kosmetyki innowacyjne, skuteczne, a jednocześnie dostępne w naprawdę atrakcyjnym cenach. W tym właśnie tkwi siła tej marki.

Nie tylko produkty do paznokci

Większość kobiet marka kojarzy się z doskonałej jakości lakierami do paznokci. Oczywiście jest to słuszne skojarzenia, ponieważ znaczną część oferty zajmują kolorowe emalie. Trzeba jednak pamiętać, że marka to coś znacznie więcej. Jej oferta to nie tylko lakiery do paznokci, ale również preparaty do ich pielęgnacji, samoopalacze, przybory kosmetyczne, a także kosmetyki do depilacji. Wszystkie charakteryzują się naprawdę bardzo wysoką jakością.

 

Założycielka, czyli kobieta niezwykła

Mówiąc o marce, nie można zapomnieć o jej założycielce. Sally była kobietą niezwykłą, jak na ówczesne czasu. Była bardzo przedsiębiorcza, cechowało ją innowacyjne podejście do biznesu. Nie wpisywała się w nurt bycia gospodynią domową. Jej bunt obejmował nie tylko bunt przeciwko mężowi i rodzicom, ale również utartym schematom. To właśnie dlatego udało się jej stworzyć prawdziwe imperium kosmetyczne.

 

Sally Hansen Airbrush Legs

To produkt, który najlepiej pokazuje, że ta marka ma w swojej ofercie coś więcej niż tylko lakiery do paznokci. Są to wysokiej jakości rajstopy w sprayu, które gwarantują doskonały efekt. Sięgając po nie, można skutecznie zamaskować niedoskonałości skóry, które na nogach również występują. Produkt jest łatwy w użyciu. Wystarczy rozpylić go na nogi z odległości około piętnastu centymetrów.

Słynna Sally stworzyła markę kosmetyczną, którą kobiety pokochały. Jej kosmetyki to naprawdę bardzo wysoka jakość z jednocześnie przystępną ceną. To kosmetyki, które można śmiało polecić. A zaprezentowane przez nas rajstopy w sprayu to jedynie niewielki wycinek tego, co znaleźć można w ofercie marki.

Dodaj komentarz