Zmysłowy świat perfum Dolce Gabbana

Zmysłowy świat perfum Dolce Gabbana

Zapachy Dolce Gabbana cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Może wydawać się to dość zaskakujące, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że mamy do czynienia z firmą dość młodą. Okazuje się jednak, że włoski dom mody rzuca wyzwanie kosmetycznym gigantom doskonale wiedząc, jak to zrobić i na czym się skoncentrować. Aby się o tym przekonać, warto poznać przynajmniej kilka zapachów znanych z tego, że zachwycają kobiety i mężczyzn znanych z dużych wymagań.

Dolce & Gabbana Intense

Ten kobiecy zapach zadebiutował na rynku w roku 2013. Był wtedy reklamowany, jako perfumy odpowiadające kobietom pięknym, delikatnym i zmysłowym, nic więc dziwnego, że tak wiele użytkowniczek znalazło w nim coś dla siebie. Z całą pewnością jednak zmysły kobiet zostały rozbudzone nie tyle przez kampanię reklamową, ile przez sam zapach. Tym, co skupia na sobie uwagę w pierwszej kolejności, jest nerola i zielona mandarynka, nie są to jednak jedyne nuty zapachowe, jakie można wyczuć podczas testowania tych perfum. Nie mniej intensywnie pachnie kwiat pomarańczy, a także rzadko używany w perfumach, a przecież bardzo intrygujący kwiat tuberozy. Całości dopełnia nuta drzewa sandałowego, bardzo znany i lubiany element, który w pewien sposób oswaja nowości i sprawia, że perfumy stają się takj bardzo bliskie kolejnym kobietom.

Dolce & Gabbana Velvet Tender Oud

Jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest seria zapachów znana lepiej jako The Velvet Collection. Coś dla siebie znajdą tu nie tylko panie, ale również panowie, a Velvet Tender Oud to tylko jeden z kilku ich przedstawicieli. Tym razem mamy do czynienia z zapachem reklamowanym jako stworzony specjalnie dla osób tęskniących za nutami orientalnymi. To zmysłowa, łagodna słodkość, która zawsze jest częścią ludzkiej natury, choć czasami wymaga sporego zaangażowania, aby została odkryta. Nutę głowy tworzy w tym przypadku słodki migdał, nuta serca zaś jest współtworzona przez różę damasceńską i pięknie pachnącą różę majową. W nucie podstawowej dominuje agar, można jednak bez trudu wyczuć tu również akord drzewny.

Dodaj komentarz