Obozy zagraniczne dla młodzieży - przepis na wakacje idealne!

Obozy zagraniczne dla młodzieży – przepis na wakacje idealne!

Na wakacje czeka się przez cały rok, dlatego nie można pozwolić na to, by cenne tygodnie zmarnować na nudzie! Jeśli nie wyobrażasz sobie kolejnego lata spędzonego w mieście albo na działce, rozważ wyjazd na obóz zagraniczny!

Obozy zagraniczne – niezapomniane wakacje!

Na wakacje czeka się z utęsknieniem przez długie miesiące, a letnie tygodnie mijają bardzo szybko. Dlatego trzeba dobrze je zaplanować – nie ma czasu na nudę i marnowanie dni, nawet przy niepogodzie! Rodziców często trudno namówić na samodzielny wyjazd z grupą przyjaciół – chyba, że mowa o zorganizowanym obozie!

Obozy zagraniczne organizowane przez Atas to rozwiązanie idealne dla każdego młodego człowieka, który pragnie spędzić wakacje aktywnie i kreatywnie, a także poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach! Program wyjazdu obejmuje to, co najważniejsze w wakacjach: zwiedzanie, poznawanie historii odwiedzanych miejsc, kreatywną naukę i oczywiście wspaniałą zabawę!

Marzysz o poznaniu miejsc, które do tej pory znasz z książek i filmów, a przy tym chcesz wrócić bogatszy o nową wiedzę i umiejętności? To oferta dla ciebie!

Nauka, zabawa i przyjaźń – recepta na niezapomniane wakacje!

Przez cały czas wyjazdu uczestnicy znajdują się pod opieką wykwalifikowanej kadry, złożonej przede wszystkim z nauczycieli. Obóz nie ma jednak nic wspólnego ze szkolną atmosferą! To czas pełen śmiechu i zabawy, a także doskonalenia swoich umiejętności i nabywania nowych. Konkursy, gry miejskie i wyzwania, do realizacji w grupie lub indywidualnie, wolny czas na odpoczynek czy zakupy – to recepta na niezapomniany wyjazd.

Program obozu udoskonalany jest każdego roku, by zapewnić jak najbardziej atrakcyjne warunki wyjazdu. Najlepszym świadectwem tego, że Atas organizuje wspaniałe wyprawy, są stali uczestnicy – po powrocie planują już kolejne wyprawy.

Grecja, Włochy czy Hiszpania – który kierunek wybierzesz? Spędź niezapomniane wakacje, z których wrócisz nie tylko wypoczęty, ale także bogatszy o nową wiedzę i cenne znajomości – może nawet przyjaźnie!

Zobacz więcej na http://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne

Dodaj komentarz