Zalety komunikacyjnego NNW

Polisa NNW kojarzy się przede wszystkim z ubezpieczeniem pracowniczym lub prywatnym, dotyczącym konkretnej osoby. Stwierdzenie to wynika przede wszystkim z faktu, że praktycznie każdy człowiek korzysta z tego rozwiązania.


Warto jednak wiedzieć, że istnieje także ubezpieczenie komunikacyjne NNW, które zapewnia parasol ochronny dla kierującego pojazdem, jak również pasażera, którzy ulegli wypadkowi podczas korzystania z samochodu lub jego bieżącej obsługi.

Więcej na http://www.mtu24.pl/

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie komunikacyjne NNW?

Z dnia na dzień zwiększa się ilość właścicieli samochodów, którzy decydują się na dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne NNW, traktując to rozwiązanie jako efektowne dopełnienie obowiązkowej polisy OC.

Zainteresowanie przedmiotowym produktem ubezpieczeniowym wynika przede wszystkim z tego, że komunikacyjne NNW zapewnia szeroki parasol ochronny, z którego może skorzystać zarówno kierujący ubezpieczonym pojazdem, jak i pasażerowie. Godny podkreślenia jest fakt, że ubezpieczenie obowiązuje zarówno podczas jazdy, jak i w sytuacjach związanych z bieżącą obsługą samochodu.

Kiedy można skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia komunikacyjnego NNW?

Ubezpieczenie komunikacyjne NNW to narzędzie, z którego można korzystać w sytuacji, gdy kierujący samochodem lub pasażer ulegnie wypadkowi podczas korzystania z auta, bez względu na to, czy samochód znajduje się na drodze publicznej, na parkingu, w przydomowym garażu tudzież innym, ogólnodostępnym miejscu.

Jak wiadomo, wypadki zdarzają się w różnych sytuacjach, najczęściej w najmniej spodziewanym momencie, warto więc zadbać o optymalną ochronę podczas korzystania z pojazdu.

Bez względu na to, czy wypadek zdarzył się podczas wsiadania lub wysiadania z samochodu, w czasie postoju na parkingu bądź w innym bezpiecznym miejscu, na stacji paliw, czy też podczas wykonywania standardowych czynności porządkowo-pielęgnacyjnych w obrębie samochodu, poszkodowany ma prawo zwrócić się do ubezpieczyciela z wnioskiem o rekompensatę finansową, związaną z dłuższą lub krótszą absencją zawodową tudzież problemami w codziennym funkcjonowaniu.

Dodaj komentarz