Seksowne podomki

Marzeniem mężczyzn jest zobaczyć w swojej sypialni kobietę w pięknej, seksownej podomce. Może być ona wykonana z miękkiej wiskozy, satyny, luksusowego jedwabiu lub po prostu z żorżety i koronki. Takie podomki dyskretnie podkreślają kobiece kształty, a jednocześnie przyjemnie otulają ciało.

Szlafrok do sypialni

Szlafroki damskie przeznaczone do sypialni mogą być w różnych fasonach i kształtach. Najczęściej posiadają one paski podkreślające talie. Mogą być wiązane po boku lub dookoła, co nadaje jeszcze większej oryginalności modelowi. Takie podkreślenie talii działa na męskie zmysły jeszcze bardziej… Oczywiście nie wszystkie szlafroki muszą być kuszące. Czasami panie wolą postawić na klasyczny krój z kapturem, w którym po prostu będzie im wygodnie i ciepło. Taka podomka czy szlafrok posiada zazwyczaj długi rękaw oraz przynajmniej dwie praktyczne kieszenie, więc można mieć przy sobie telefon, chusteczki, długopis.

Powinny być w każdej szafie

Chyba nie trzeba przekonywać nikogo, że takiego elementu garderoby nie może zabraknąć pośród bielizny każdej dbającej o swoje samopoczucie i zdrowie kobiety. Oczywiście producenci i projektanci zadbali o to, by każdy szlafrok posiadał w sobie coś przykuwającego wzrok. Czasami mogą być to wesołe grafiki, czasami kontrastowe wykończenia, a czasami użycie innego materiału. Na pewno zastosowanie takich sztuczek dodaje szlafrokom niecodziennego wyglądu, więc każda z pań może wybrać sobie coś co pasuje jej szczególnie. Poza tym kobiety mogą też wybierać pośród różnych materiałów. Wiskoza, welur, satyna, jedwab, żorżeta, koronka, bawełna… Wszystko jest w zasięgu ręki klientek. A jeżeli jest się zainteresowanym czymś jeszcze bardziej wygodnym, chociaż na pewno mniej seksownym, to warto poszukać szlafroku z frotte lub pluszu. Może być to krótki lub długi do kostek szlafrok, jednak jeżeli któraś z pań już zacznie go używać, to za jakiś czas z pewnością nie będzie mogła wyobrazić sobie wychodzenia z łazienki po kąpieli bez niego na swoim ciele. Taki szlafrok po prostu uzależnia od siebie.

Dodaj komentarz