Prezent – jak kupić ten wyjątkowy?

Kobiety uwielbiają dostawać prezenty, nie ważne z jakiej okazji, czy bez okazji, bardzo lubią być obdarowywane przez bliskich, zwłaszcza przez swoich mężczyzn.

Prezent dla kobiety

Kobiety są bardzo różne i nie dla każdej pani jest tak samo łatwo zrobić prezent. Są takie, które bardzo lubią kwiaty, inne uznają, że szkoda na nie pieniędzy, bo zaraz zwiędną i bardziej je ucieszy coś praktycznego albo chociaż czekoladki, które można zjeść. Niektóre panie odwrotnie, uznają, że kwiatów same nie kupują, więc to genialny prezent, a czekoladki kupią sobie jak najdzie je ochota, podczas zakupów do domu. Panowie jednak zwykle wiedzą co mogą i co powinni podarować swojej kobiecie, aby była zadowolona, często jest to wynik wielu nietrafionych prezentów.

warto mówić o tym co chcemy, a czego nie

Myślę, że każda pani mogłaby sporządzić listę top pięciu lub więcej trafionych i nietrafionych prezentów, jakie dostały od ukochanego. Nie wszystko nadaje się na prezent dla kobiety, niektóre mogą ją obrazić. Na pewno nie lubią kobiety dostawać leków czy kosmetyków z przeznaczeniem problematycznym, nawet jeśli pani cierpi na trądzik czy pojawiają się u niech zmarszczki wokół oczu to nie ucieszy się z kosmetyków przeznaczonych do poprawy jej wyglądu, nawet jeśli będą drogie i dobre. Inaczej już będzie w przypadku zabiegów u kosmetyczki, kupno bonu na wizytę w spa czy w salonie piękności na pewno sprawi jej radość. Szlafroki damskie to też raczej niezbyt trafiony prezent dla pań, ale bielizna już bardziej. Kobiety lubią dostawać nową bieliznę, koronkową, staniki i majtki, także koszule, natomiast szlafroki damskie są niezbyt mile widziane. Nie należy przesadzać z pragmatyzmem podczas zakupów prezentów, bo nie zawsze to popłaca. W przypadku bielizny należy też być ostrożnym w rozmiarach, bo czasami za duże mogą bardzo niekorzystnie wpłynąć na ocenę prezentu, podobnie z za małymi rzeczami.

Najbezpieczniej wydaje się kupić biżuterię, jeśli pani oczywiście nosi, ponieważ jej nigdy za wiele i raczej trudno kupić coś co nie podobało by się osobie obdarowywanej.

Dodaj komentarz