Szlafrok na chłodne poranki

Niezależnie od tego jaki fason szlafroka posiadamy oraz tego czy jest on krótki, czy też długi do kostek, to na pewno lubimy się nim otulać. Oczywiście najcieplejszym jest ten wykonany z pluszu, lecz z pewnością nikt nie pogardziłby także szlafrokiem frotte zaraz po wyjściu z kąpieli.

Funkcjonalność, nie wygląd

Szlafroki damskie nie muszą być piękne (jeżeli nie są przeznaczone do innych celów niż otulanie ciała po kąpieli), ale powinny być funkcjonalne. Właśnie dlatego warto zainwestować w coś dostatecznie dobrego, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się produktem przez wiele lat. Taki szlafrok stanowi doskonałą ochronę przed niską temperaturą, dzięki czemu można uniknąć zmarznięcia po kąpieli. Jak wiadomo ochłodzenie organizmu wpływa na powstanie przeziębienia, dlatego warto chronić się wcześniej niż później. Nikt nie każe nikomu chodzić w nim cały dzień, lecz warto go zakupić dla siebie oraz swoich najbliższych na chłodniejsze poranki i wieczory. Te niestety zawsze zbliżają się w okresie jesienno-zimowym…

Każdy znajdzie coś dla siebie

Do wyboru mamy mnóstwo fasonów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i dzieci. W zależności od gustu oraz zapotrzebowania można kupić szlafrok z rękawem 3/4, albo tradycyjnie długim. Warto także pochylić się nad kwestią zapięcia. Coraz częściej klienci wybierają szlafroki zapinane na zamki, ponieważ są one wygodniejsze niż tradycyjne szlafroki spięte paskiem wykonanym z identycznego materiału. Właśnie te szlafroki kojarzą się najbardziej z serialami oraz filmami, gdyż przez wiele lat można było nabyć szlafroki tylko w takim fasonie. Wobec tego branża filmowa ubierała w nie bohaterów swoich produkcji. Dzisiaj sprzedaje się w sklepach niemal wszystko, więc dzisiejszym szlafrokom daleko jest do standardowych połaci materiału spinanych paskiem. Ponadto szlafroki mają takie udogodnienia jak kieszenie. Chyba każdy z nas lubi mieć przy sobie telefon lub po prostu potrzymać dłonie w tych zagłębieniach. Szczególnie wtedy, gdy nie ma co z nimi zrobić, a czekamy na zagotowanie się wody w czajniku na kuchence.

Dodaj komentarz