Trendy dla odważnych

Aktualnie to co zaskakuje w modzie to coraz większe odsłanianie ciała. Kiedyś kobiety bardziej chowały swoje wdzięki i nie podkreślały kształtów aż tak jak dzisiaj. Jeszcze parę lat temu nikt nie odważyłby się zakładać bieliźnianej sukienki traktując ją jak element widocznej części garderoby. Dzisiaj widzi się to coraz częściej. Na nią panie narzucają sweter, zakładają do niej długie kozaki. W tym sezonie był to krzyk mody. Mnie taka propozycja niestety nie przekonała. Być może jestem po prostu za mało odważna.

Bielizna

Body damskie również było traktowane jako element bielizny, dziś coraz częściej widzimy kobiety, które noszą je jak bluzkę. Jest to na pewno odważne posunięcie, ponieważ body przylega mocno do ciała i zwykle jest bardzo wycięte, odsłaniając duże partie. Ja akceptuję taką formę noszenia, body damskie świetnie się sprawdza jako element garderoby wielozadaniowy. Co mam na myśli? Zakładając body pod białą koszulę, możemy tak iść do pracy. Kiedy wieczorem bez przebierania będziemy chciały wyjść na randkę wystarczy, że zdejmiemy koszulę a body będzie tworzyło ze spodniami lub spódnicą zestaw wieczorowy. Nie raz zdarzyła mi się taka sytuacja, gdzie po skończonej pracy umówiona byłam na spotkanie nieformalne. Takie zestawienia ratowały mnie od spóźnień, związanych ze zmianą stroju.

Moda na dziś

Widoczne biustonosze to kolejny trend, który odsłania bieliznę. Jeszcze parę lat temu było to nie do pomyślenia, pamiętam jak w sklepach kupowałam silikonowe ramiączka do biustonoszy, po to żeby nie rzucały się w oczy. Dzisiaj pokazywanie pięknej koronkowej bielizny jest na topie. Odsłonięte ramiączko, obszyte koronką nikogo nie razi. Przyjęło się to już i zakorzeniło w trendach. Powstało wiele firm, które ręcznie szyją taką bieliznę. Można ją nawet zamówić konkretnie pod nasze wymiary. Ta propozycja bardzo mi się podoba. Jest bardzo cienka granica pomiędzy byciem wulgarnym i epatowaniem nagością a subtelnym odsłanianiem. We wszystkim należy zachować umiar, bo inaczej może się to skończyć fatalna wpadką.

Dodaj komentarz