Kiedy kilogramy lecą w dół, a Ty musisz wymienić pół szafy

Już zimą rozmyślałam, co będzie modne w tym sezonie. Moja garderoba po poprzednim sezonie letnim jest całkowicie do wymiany ponieważ udało mi się schudnąć.

Zalety małego rozmiaru

Obserwowanie nowych trendów sprawia mi teraz zdecydowanie więcej przyjemności niż wtedy gdy miałam nadprogramowe kilogramy. Mam wrażenie, że wszystko mi pasuje. Wchodząc w rozmiar 36 mogę założyć opięte koszulki i sukienki. Nie wstydzę się już swojego ciała. Już teraz posiadam kilka egzemplarzy zakupionych przed sezonem. Przed noszeniem ich powstrzymywał mnie jedynie brak pogody. Kupiłam piękne body damskie. Jest gładkie i ma cielisty odcień. Nosiłam je do tej pory pod biała koszulą. Teraz gdy już zacznie się sezon wakacyjny nie zamierzam go dłużej chować pod ubraniem. Myślę, że idealnie będzie pasowało do szortów. Skompletuję z nim kilka letnich stylizacji.

Nowa ja w odważniejszym wydaniu

Nigdy wcześniej nie odważyłabym się na takie body damskie, ponieważ uważałam że zbyt mocno opina brzuch. Do tej pory brzuch to była moja najsłabsza strona. Od kiedy pamiętam gromadził się tam tłuszcz. Każdy posiłek powodował wzdęcie i wyglądałam jakbym permanentnie była w ciąży. Teraz już nie mam takiego problemu. Być może w tym sezonie zdecyduje się na jeszcze kilka innych odważnych kroków i zakupie szorty z wysokim stanem. Moje nogi też wyglądają znacznie lepiej. Seria morderczych treningów i dieta sprawiły, że nie tylko wyszczuplały ale również nie widać na nich nawet grama pomarańczowej skórki. Nie wiem tylko co zrobię z tak dużą ilością rzeczy, które są już na mnie za duże. Nie są one zniszczone. Niektóre z nich miałam na sobie raz. Wystawiłam kilka ogłoszeń w Internecie, ale nie ukrywam, że wolałabym oddać je w tradycyjny sposób. Jakoś przeraża mnie sprzedaż internetowa. Do tej pory miałam opory nawet jeśli chodzi o kupowanie w ten sposób. Pierwszy raz udało mi się to zrobić dopiero gdy w sklepie stacjonarnym nie mogłam znaleźć mojego rozmiaru. Pani poinformowała mnie, że te same rzeczy mogę zamówić na stronie i udało się. Nie mogę się doczekać kiedy wymienię moją garderobę i cieszę się niesamowicie z efektów moich zimowych działań.

Dodaj komentarz