Jakie kolory są modne tej wiosny?

Każdego roku projektanci proponują nam inne rozwiązania. Moda ma bowiem to do siebie, że nieustannie się zmienia. Tyczy się to nie tylko krojów i wzorów, ale również kolorów. Na jakie barwy powinna tej wiosny postawić kobieta, która chce uchodzić za znającą aktualne trendy? Spróbujmy znaleźć odpowiedź.

Biel

To kolor, którego obawia się wiele kobiet. Niesłusznie uważany jest bowiem za barwę, która pogrubia. Tymczasem odpowiednio noszona dodaje lekkości i skutecznie odmładza. W tym sezonie biel jest bez wątpienia prawdziwym must have. Warto wprowadzić do swojej szafy białe bluzki w stylu koszulowych oraz spodnie w tym samym kolorze. Panie, które dobrze czują się w ubraniach w stylu romantycznym powinny koniecznie zakupić długie sukienki w kolorze białym. Hitem są koronki oraz falbanki – obowiązkowo białe.

Zieleń

W tym roku należy pamiętać, że pastelowa zieleń należy znaleźć się głęboko na dnie szafy. Hitem jest natomiast nasycona, głęboka zieleń. Warto podkreślić, że odważne kobiety mogą postawić na total look właśnie w kolorze zielonym. Z czym zestawiać ubrania w kolorze zielonym? Doskonale prezentują się one z granatem oraz czernią.

Cytrynowy

Intensywny żółty to kolejny must have tegorocznej wiosny. Warto pamiętać, że modny jest także kolor musztardowy oraz miodowy. Stylizacje w energetycznym żółtym to doskonały wybór dla kobiet mających ciemną karnację.

Fuksja

To kolejny mocny kolor, który podczas tegorocznej wiosny stanowi obowiązkowy must have. Wiele kobiet zauważy, że kolor ten był na topie zaledwie kilka lat temu. Bez wątpienia tegoroczna wiosna należy do tego głębokiego koloru. Podobnie jak zieleń i żółć fuksja sprawdza się w przypadku stylizacji typu total look. Jeśli jednak obawiamy się tak wyrazistej stylizacji, warto postawić chociażby na apaszkę w kolorze fuksji.

Wymienione kolory to oczywiście nie wszystko, co tegorocznej wiosny jest modne. Bez wątpienia jednak te, które wskazaliśmy pozwolą wyczarować naprawdę zgodne z obowiązującymi trendami stylizacje. Warto pamiętać, że kolory pastelowe nie grają już pierwszych skrzypiec.

Dodaj komentarz