Codzienny makijaż – jak znalazłam to, czego tak długo szukałam

Codzienny makijaż - jak znalazłam to, czego tak długo szukałam

Marek kosmetyków do twarzy na polskim rynku jest na prawdę dużo. Czasem jak byłam w drogerii i stałam przed tymi regałami z kolorówką do twarzy, miałam prawdziwy dylemat, często sięgałam wtedy po telefon i wyszukiwałam w Internecie informacje i opinie o danym produkcie.

Nie wiedziałam czemu, ale nigdy nie chciałam, aby pani z drogerii doradzała mi, jaki podkład powinnam wybrać. Dzisiaj już wiem, że po prostu nie wierzyłam w ich kompetencje, wielokrotne ich próby pomocy i oceny jakości mojej cery, próby dobrania odpowiedniego kosmetyku zawsze, ale to zawsze kończyły się totalną porażką. Chyba wolałam już mieć pretensje do samej siebie, że znowu nie trafiłam w podkład.

Podkład

W końcu zupełnie przypadkiem, po pewnej imprezie nocowałam u koleżanki. Nocleg ten nie był planowany, dlatego tez nie miałam przy sobie swoich kosmetyków i musiałam skorzystać z jej osobistych. Na półce stał podkład kryjący pewnej firmy, nigdy go nie stosowałam, bo i też nigdy się na niego nie natknęłam. Nałożyłam go na twarz, potem pomalowałam się resztą kosmetyków i wyszłam z łazienki. Spędziłam u koleżanki jeszcze trochę czasu, wyszłam do niej dopiero długo po obiedzie. Za każdym razem kiedy wychodziłam do toalety, czy przypadkiem zerkałam w lustro, nie mogłam uwierzyć, że podkład tak perfekcyjnie utrzymuje się na mojej twarzy i zakrywa wszystko to, co ma zakrywać. Dopiero, gdy wychodziłam od niej cera lekko zaczęła mi się błyszczeć. Byłam zachwycona tym podkładem.

Oferta internetowa

Po powrocie do domu szybko odpaliłam Internet i zaczęłam czytać o tym produkcie. Okazało się, że w swojej ofercie firma, która go produkuje ma również podkład nawilżający oraz podkład matujący. Z racji tego, że moje cera ma skłonności do przetłuszczania, zdecydowałam, że jutro wybiorę się na poszukiwania podkładu matującego. Upewniłam się tylko, czy aby na pewno podkład nie jest zbyt ciężki do codziennego stosowania, jednak dziewczyny na forach zapewniały, że ma idealny skład, nie zatyka porów i skóra pod nim swobodnie może oddychać. W sumie cera mojej koleżanki zawsze wyglądała perfekcyjnie. Następnego dnia udało mi się nabyć to cudo w aptece i o dziwo była super promocja na ten produkt. Bałam się tylko, że będę miała problem z wyborem odcienia podkładu, dostosowania go do mojej cery, jednak maja na prawdę szeroką gamę odcieni i w dodatku podkład świetnie zgrywa się z kolorytem cery. Jestem zachwycona!

Dodaj komentarz