Bokserki – dla fanów komfortu

Bielizna męska stanowi dopełnienie całości dla każdego eleganckiego Pana. Jednym z najpopularniejszych fasonów są na pewno bokserki. Mężczyźni wybierać mogą spośród modeli oferujących różny stopień dopasowania – od najciaśniejszych, dokładnie opinających ciało, po luźne modele, swobodnie dotykające skóry. Przylegające bokserki przypominają bardziej slipy z nogawkami. Wielu panów sądzi, że poza fachową bielizną sportową, zapewniają one największy komfort podczas uprawiania sportu.

Na lato

Spora grupa mężczyzn preferuje jednak nieco luźniejsze modele. Poza walorami estetycznymi, są też bardziej przewiewne, co ma znaczenie zwłaszcza latem. Na pewno nie są one jednak polecane do ubierania przed ćwiczeniami. Nogawki mogą być mocno skrócone i kończyć się tuż pod pośladkami, ale na rynku odnaleźć możemy także modele z mocnym przedłużeniem nogawek. Bokserki posiadają róże wykończenie z przodu. Część posiada wycięcie na kształt rozporka, które ułatwia korzystanie z toalety. Bielizna męska jest możliwa do kupienia zarówno w sklepach internetowych, jak i tych stacjonarnych.

Preferowany fason

Warto dodać, że polecanym fasonem dla Panów są również luźne szorty. Posiadają krój przypominający bokserki, lecz są od nich zdecydowanie luźniejsze. Szorty nie przylegają do ciała oraz posiadają dłuższe nogawki. Z przodu często znajduje się w nich rozcięcie zapinane na guziczki. Zazwyczaj posiadają prostsze geometryczne wzory (np. romby) lub są jednokolorowe, w przeciwieństwie do pstrokatych i krzykliwych bokserek. Stringi męskie – dla odważnych. Najmniej popularny z modeli, choć nosi go większa liczba mężczyzn, niż może się wydawać. Panowie cenią je głównie za nieodznaczanie się pod spodniami. Panowie preferują ten model zwłaszcza podczas upalnego lata. Tanga – dla nowatorów To niepopularny, bo mało znany w Polsce rodzaj bielizny. Kształtem przypominają one typowe slipy, lecz uszyte są z mniejszej ilości materiału, zasłaniają one także więcej, niż stringi. Cechą charakterystyczną ich jest szeroka guma w pasie. Na biodrach model tanga nie ma materiału, jedynie trójkąt z przodu i z tyłu.

Dodaj komentarz