Bielizna męska

Elegancka koszula, dobrze skrojona marynarka, szykowne spodnie w kant i wyglancowane skórzane buty to atrybuty każdego dżentelmena. Wyznacznik prawdziwego szyku leży jednak głębiej. Elegancję poznamy po detalach, nie po białej koszuli, widocznej na pierwszy rzut oka. Dla dobrego samopoczucia mężczyzna dbać musi o właściwą bieliznę zawsze i wszędzie – pod prysznicem, na siłowni i basenie, w szatni, ale także we własnej sypialni i łazience.

Elegancja w każdym calu

Bielizna męska jest konieczna, aby mogła stanowić idealne dopełnienie całości. Elegancja nie wie, co to dzień wolny, zwłaszcza, że dobrze dobrana bielizna decyduje także o wygodzie i komforcie noszącego ją pana. Slipy to rozwiązanie proponowane przede wszystkim dla tradycjonalistów. Najbardziej typowy i tradycyjny, lecz wciąż najpopularniejszy model bielizny. Noszą go panowie bez względu na wiek, wagę i styl życia. Na rynku dostępnych jest wiele kroi, z których każdy posiada swoich zwolenników. Warto dodać, że różnią się one między sobą przede wszystkim umiejscowieniem szwów i kształtem kawałków materiału, z których zostały uszyte.

Preferencję

Wielu panów preferuje slipy bezszwowe, uszyte z jednego kawałka materiału, które zapewniają  maksymalną wygodę. Warto jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że nie ma możliwości, aby szew w jakikolwiek sposób uciskał czy powodował dyskomfort. Zaopatrzyć się w podobny model warto zwłaszcza na wypadek podróży czy konieczności długiego noszenia bielizny. Slipy bezszwowe nie będą także odznaczać się w przypadku garniturów czy cienkich, letnich spodni. Modele posiadać mogą przeszycie pionowe, biegnące z przodu, co jednak powoduje często uczucie dyskomfortu i rani delikatną skórę. Spotkać można także przeszycie poziome, biegnące w połowie bielizny, tworzące kształt kieszonki. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala na dokładne przyleganie całości bielizny. Są to bardzo ważne kwestie, które nie mogą zostać pominięte. Zdecydowanie warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę.

Dodaj komentarz