Jak kupić ładną bieliznę?

Pamiętajmy, że bielizna damska przede wszystkim ma zapewniać komfort. Nie zapominajmy jednak, że może pomóc w wyrównywaniu proporcji sylwetki. Dzięki temu nie tylko będziemy mogły czuć się wyjątkowo, ale również zaprezentujemy się efektownie.  Jak odpowiednio dobrać bieliznę do figury? Bardzo ważne jest, by dobrze zrozumieć potrzeby kobiety, ponieważ nietrafiony komplet szybko wyląduje na dnie szuflady i nigdy nie zobaczycie w nim swojej dziewczyny. A tego byście nie chcieli, prawda?

Dopasowanie bielizny

Na początek postarajmy jednak zastanowić się, jaki typ osobowości cechuje Waszą wybrankę. To dość istotne – dzięki takiemu rozeznaniu unikniecie niezręcznych sytuacji, w których to skromna tradycjonalistka zostanie postawiona przed koniecznością nałożenia na siebie kompletu drapieżnej kocicy. Spójrzcie obiektywnie na swoją kobietę i odpowiedzcie sobie na następujące pytania: Czy jest nieśmiała, czy otwarta? Kocha klasykę, czy woli nowości na rynku? Jest romantyczna, czy twardo stąpa po ziemi? A wreszcie – jest już Waszą żoną, czy ukochaną, którą dopiero trzeba oczarować?

Indywidualne podejście

Bielizna damska powinna jak najlepiej wpasować się w gust Pani, którą chcecie obdarować. W tym drugim przypadku sprawa może być trudniejsza, dlatego że wielu z Was może nie znać dokładnie upodobań swojej dziewczyny. W tej sytuacji dobrze jest zasięgnąć rady u osób z jej najbliższego otoczenia (siostra, przyjaciółka), bądź postawić na „bezpieczne” rozwiązanie, jakim jest na przykład zakup delikatnego, zmysłowego kompleciku, koszulki czy halki. Bielizna w stonowanych kolorach, pastelach, beżach i czerni z delikatnym akcentem koronki nie tylko ozdobi, ale również wyrówna proporcje sylwetki. Biustonosze typu soft również mogą być dobrym rozwiązaniem w przypadku bardziej obfitego biustu, wszystko zależy od konstrukcji stanika. Miseczki z podwójnym cięciem, usztywnione dodatkowo tiulem mimo delikatnego wyglądu doskonale podnoszą, zbierają i zaokrąglają.

Dodaj komentarz