Jaki krój majtek dobrać w zależności od figury?

Początkowo kobiety nie miały możliwości dopasowania odpowiedniego kroju majtek do swojej figury. Dopiero po I wojnie światowej doszło do ewolucji damskich pantalonów, które zmieniły się w bardzo dużym stopniu. Były o wiele krótsze, bez rozcięcia oraz zaczęły stanowić podstawę damskiej garderoby. Powstawały nowe modele bardziej odważne, wycięte, kolorowe w różnych formach. Reformy damskie to jeden z pierwszych modeli damskiej bielizny. Inaczej określane, jako majtki z nogawkami gdyż wyglądem przypominają dopasowane spodenki z gumką w pasie.

Największe uznanie

Najpopularniejsze wśród kobiet bez względu na wiek są figi damskie. Ich główną zaletą jest krój, który zapewnia niezastąpiony komfort podczas użytkowania. Panie o figurze gruszki, czyli o dużych biodrach i płaskim brzuchu powinny nosić model fig tzw. biodrówki – koniecznie z szerokimi bokami wówczas będą się dobrze układać, jak również ukryją kilka centymetrów w biodrach. Figi z wysokim stanem (również korygujące) to idealne rozwiązanie dla kobiet o figurze klepsydry. Model ten zatuszuje odstający brzuszek oraz uniemożliwi pojawienie się tzw. „oponki”.

Co najlepsze?

Dla tych Pań, które posiadają budowę jabłka najlepsze są figi korygujące, które pozwolą wymodelować sylwetkę. Pamiętając o tak ważnych kwestiach możemy być pewni, że uda się dokonać właściwego wyboru. W ten oto sposób znacząco wpłyniemy na wybór najlepszego warrantu pośród wszystkich dostępnych na rynku. Trzymając się kilku zasad podczas wyboru idealnego dla nas rozwiązania możemy być pewni, że wpłyniemy na podjęcie decyzji najlepszej ze wszystkich możliwych. Są to kwestie, które nie powinny podlegać najmniejszej dyskusji. Warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę.

Dodaj komentarz