Jak wybrać bieliznę dla ukochanej – poradnik dla mężczyzny

Prezent w postaci eleganckiej i seksownej bielizny dla kobiety nie zawsze bywa trafiony. Mężczyzna w końcu musi się dobrze przygotować do tego zakupu.Istotny jest właściwy rozmiar, kolor i krój pasujący do osobowości partnerki. Oto praktyczny poradnik, w którym znajdziecie podstawowe zasady doboru bielizny damska.

Wybór rozmiaru

Wybór odpowiedniego rozmiaru to istotne kryterium, które w dużym stopniu decyduje o porażce lub sukcesie w zakupie damskiej bielizny. Dlatego zanim zaczniemy się zastanawiać nad fasonem, kolorem i modelem, subtelnie zerknijmy do szuflady wybranki i sprawdźmy metki na figach i biustonoszach. Rozmiary majtek powinny być oznaczone literkami (S, M, L, etc.) lub cyferkami (36, 38, 40, etc.). Bardziej skomplikowaną sprawą jest rozmiar biustonosza, ponieważ jak wynika z badań niestety aż 9 na 10 kobiet nie zna swojego właściwego rozmiaru. Na szczęście coraz więcej sklepów, głównie internetowych prezentuje prawidłowy dobór rozmiaru biustonosza i opisową tabelę. Sprawdzając etykietę biustonosza znajdziemy oznaczenie np.: 75B, które powinniśmy odczytać następująco: cyfra określa obwód mierzony pod biustem, literka wielkość miseczki. Warto wiedzieć, że różni producenci stosują różne wielkości odpowiadające temu samemu rozmiarowi, co można zweryfikować po tabelach.

Na co należy zwrócić uwagę

Cennymi wskazówkami jest również rozmiar ubrania partnerki, jej wzrost i waga. Zarówno bielizna damska, jak i body damskie, koszule nocne, figi damskie, stroje kąpielowe, szlafroki damskie, piżamy damskie i bielizna męska są możliwe do kupienia za sprawą sklepów internetowych. Zdecydowanie warto sięgać do nich, ponieważ w znaczący sposób pozwalają nam zaoszczędzić czas. Za ich pomocą będziemy mogli cieszyć się wyborem najlepszego, a zarazem godnego uwagi i satysfakcjonującego rozwiązania. Bielizna damska jest możliwa do kupienia w kilku wariantach, wobec czego warto jest właśnie z tego faktu zdawać sobie sprawę. Są to kwestie, które w żaden sposób nie mogą zostać przez nas pominięte. Postarajmy się więc o nich nie zapominać.

Dodaj komentarz