Jak odpowiednio dobrać bieliznę do figury?

Wiesz już, jaki rozmiar nosi Twoja wybranka, ale zastanawiasz się jeszcze nad fasonem i kolorem bielizny? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze kompletu. Bielizna damska to zdecydowanie polecany pomysł na prezent. Warto jest jednak pamiętać, że ten szczególny prezent ma przede wszystkim ucieszyć obdarowaną nim kobietę, a dopiero później Panów. Dlatego tak ważne jest, by dobrze zrozumieć potrzeby kobiety, ponieważ nietrafiony komplet szybko wyląduje na dnie szuflady i nigdy nie zobaczycie w nim swojej dziewczyny. A tego byście nie chcieli, prawda?

B

Na początek warto jest jednak postarać się i zastanowić, jaki typ osobowości cechuje Waszą wybrankę. To dość istotne – dzięki takiemu rozeznaniu unikniecie niezręcznych sytuacji, w których to skromna tradycjonalistka zostanie postawiona przed koniecznością nałożenia na siebie kompletu drapieżnej kocicy. Spójrzcie obiektywnie na swoją kobietę i odpowiedzcie sobie na następujące pytania: Czy jest nieśmiała, czy otwarta? Kocha klasykę, czy woli nowości na rynku? Jest romantyczna, czy twardo stąpa po ziemi? A wreszcie – jest już Waszą żoną, czy ukochaną, którą dopiero trzeba oczarować?

Poznaj swoją partnerkę

W tym drugim przypadku sprawa może być trudniejsza, dlatego że wielu z Was może nie znać dokładnie upodobań swojej dziewczyny. W tej sytuacji dobrze jest zasięgnąć rady u osób z jej najbliższego otoczenia (siostra, przyjaciółka), bądź postawić na „bezpieczne” rozwiązanie, jakim jest na przykład zakup delikatnego, zmysłowego kompleciku, koszulki czy halki. Są to kwestie, które w żaden sposób nie mogą zostać pominięte, wobec czego należy z nich właśnie zdawać sobie sprawę. Zakup odpowiedniego fasonu może Ci wiele powiedzieć na temat idealnego rozwiązania. Zdecydowanie warto pamiętać o korzyściach, które mogą wynikać z danego faktu. Bielizna damska jest obecnie możliwa do kupienia za sprawą wielu stron internetowych. Warto sięgać do możliwości, jakie nam one dają.

Dodaj komentarz