Jaki stanik sportowy wybrać, jaka bielizna na siłownię?

Jeśli jesteś kobietką stanik sportowy być musi. Moim zdaniem równie ważna jak buty sportowe – weź pod uwagę, że większość kobiet gubiąc kilogramy gubi też piersi, chyba nie chcesz, żeby oprócz tego, że mniejsze były jeszcze mniej jędrne? Zdecydowanie warto kupić dobrej jakości biustonosz sportowy, by móc cieszyć się dokonanym wybore. Powinien być wygodny i bardzo dobrze dopasowany pod biustem – jeśli masz w tym miejscu 70 cm, stanik kup na obwód 65 cm. Można kupić staniki o różnym stopniu stabilizacji, najczęściej im lepiej trzymają piersi, tym są droższe. Jeśli biegasz lub chodzisz na cross fit czy tańczysz zumbę to nie oszczędzaj na staniku sportowym.

A co na dół?

Niestety – stringi odpadają. A już super seksowne koronki zupełnie. Najlepiej sprawdzą się bezszwowe bokserki. Myślę, że temat zamknęłam we wcześniejszych trzech zdaniach. Stanik sportowy jest konieczny do zakupu dla każdej Pani planującej aktywny wypoczynek. W ten oto sposób będziemy pewni, że dokonaliśmy odpowiedniego wyboru.

Nie wierz? Poradź się!

Są to kwestie, które mają kolosalne znaczenie i w żaden sposób nie mogą zostać przez nas pominięte. Wiele cennych wskazówek na temat jego wyboru znajdziemy na stronach internetowych, gdzie dana tematyka bardzo często przewija się. Swoimi doświadczeniami dzielą się kobiety, które kupiły stanik sportowy. Z ich pomocą będziemy mogli dokonać jeszcze lepszego wyboru, co bez wątpienia znacząco wpłynie na naszą satysfakcję. Postarajmy się więc o tym nie zapominać a na pewno będziemy mogli cieszyć się wyborem dobrego i odpowiedniego dla nas rozwiązania.

Dodaj komentarz