Jakie legginsy/spodnie na siłownię?

Masz może do wyboru kilka opcji: krótkie szorty, legginsy przed kolano, legginsy 3/4, dresy. Nieważne, na które się zdecydujesz musisz zwrócić uwagę na to czy nie mają żadnych niewygodnych elementów (jakieś sznureczki, zameczki, ozdóbki), czy materiał będzie mógł szybko schnąć po praniu. Każde, ale to każde spodnie musisz sprawdzić po prostu kucając, skacząc, wypinając się do lustra – zwróć uwagę czy materiał nie ulega rozciąganiu do tego stopnia, że staje się niemal przezroczysty… Jest to niesamowicie częsty i zazwyczaj strasznie nieapetyczny widok na siłowni – wszyscy mają możliwość obejrzeć Twoje pośladki, bieliznę i jej ewentualną zawartość. Szczególnie jest to widoczne w zwykłych, bawełnianych legginsach – w 90% nie nadają się do ćwiczeń na siłowni.

Krótkie spodenki – jak je dobrać?

Kupując krótkie spodenki zwróć uwagę na to czy możesz się w nich swobodnie rozkraczyć. Czy nie wpijają się tam, gdzie nie powinny i czy nie są za krótkie – pamiętaj, że każdy trening grupowy kończy się rozciąganiem, a zbyt krótkie spodenki mogłyby spowodować, że pokazujesz zbyt dużo. Bardzo dobrym wariantem są krótkie spodenki z „bokserkami” wszytymi pod spód – takie jak na powyższym zdjęciu. Zapewnia to ogromną wygodę podczas ćwiczeń.

Gdzie i jak?

Odzież sportowa jest możliwa do kupienia zarówno za sprawą sklepów internetowych, jak i stacjonarnych. Możemy być pewni, że dokonując wyboru będziemy mogli cieszyć się dobrze podjętą przez nas decyzją. Są to kwestie, które mają kolosalne znaczenie, wobec czego warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę. Możemy być pewni, że dokonamy odpowiedniego wyboru, co bez wątpienia będzie mało duży wpływ na satysfakcję i komfort podczas wykonywanych ćwiczeń. Są to sprawy, które nie mogą zostać przez nas zbagatelizowane, wobec czego warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę.

Dodaj komentarz