Jak dobrać strój kąpielowy do kobiecej sylwetki?

Każda kobieta wie doskonale, że dobry strój potrafi zdziałać cuda. To on może zakrywać wszystkie niedoskonałości figury oraz podkreślać jej walory. Jeśli więc staramy się dobrać do siebie kostiumy kąpielowe, powinnyśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich krój.

Dopasujmy go do własnej sylwetki, a nasz wygląd sporo na tym zyska.

Za dużo kilogramów

Z pewnością wiele kobiet narzeka przede wszystkim na swoje nadprogramowe kilogramy. To one spędzają sen z powiek większości pań. Na szczęście dobry strój kąpielowy może zamaskować wszystkie krągłości. Po pierwsze, nie powinno nim być bikini dwuczęściowe, które odsłania praktycznie wszystko. Lepiej postawić na klasyczny strój jednoczęściowy. Najlepiej, jeśli będzie on w kolorze czarnym. To właśnie czerń wyszczupla i wydłuża sylwetkę. Gdy jednak marzy nam się strój dwuczęściowy, również możemy go zakupić. Wtedy jednak majtki takiego stroju powinny być nieco wyższe, aby zasłoniły nasz okrąglejszy brzuszek. Stanik musi być natomiast dobrze usztywniony. Powinien zawierać specjalne fiszbiny, które podtrzymają większe piersi. Jeśli jednak narzekamy na zbyt mały biust, możemy go optycznie powiększyć.

Idealnie je zamaskuj

Jak dobrać strój kąpielowy do kobiecej sylwetki?Wystarczy, że nasze stroje kąpielowe w górnej części będą zawierać marszczenia, falbany lub inne dodatki. Im więcej się będzie działo, tym lepiej, bo biust wyda się większy. Możemy również postarać się odwrócić uwagę od zbyt małych piersi. W tym celu postawmy na kostiumy kąpielowe z wyróżniającym się dołem. Mogą nim być fikuśne majtki lub kolorowe bokserki. Ozdobny dół zacznie zwracać na siebie uwagę, także nikt nie zauważy wtedy naszego niewielkiego biustu. Jeśli więc chcemy na plaży zaprezentować się cudownie, dobierzmy do siebie idealny strój kąpielowy. Zastanówmy się na początku, jakiego rodzaju jest nasza figura. Jeśli wciąż tego nie wiemy, skorzystajmy z objaśnień dostępnych na wielu stronach internetowych. Następnie za pomocą stroju kąpielowego postarajmy się ukryć mankamenty i podkreślić atuty sylwetki. Na tym skorzysta cały nasz wygląd zewnętrzny.

Dodaj komentarz