Co lepsze – Nike czy Adidas?

Co lepsze – Nike czy Adidas?Każdy z nas przynajmniej raz w życiu kupował buty sportowe. Wymagamy od nich, by były wygodne i stylowe. Znanym od lat faktem jest to, że najpopularniejszymi, a zatem najlepszymi markami odzieży i obuwia sportowego są Adidas i Nike. Oczywistym jest zatem fakt, że najchętniej będziemy kupowali produkty tychże właśnie prestiżowych marek. Kto by nie chciał mieć na nogach przyciągających uwagę, cieszących oko, kolorowych butów?

Ważnym kryterium wyboru butów jest to, czy są wygodne, dlatego też musimy pamiętać, aby przed ich kupnem je założyć i przejść się w nich. Wtedy będziemy pewni, że mamy idealny model, w którym czujemy się komfortowo.

Jeśli chcemy kupić obuwie marki Adidas, czyli firmy, która produkuje przede wszystkim odzież i buty sportowe, to polecam model Adidas Extaball. Możemy go kupić w wielu wariantach kolorystycznych: do wyboru jest mnóstwo kolorów, między innymi czarno-białe, biało-czarne, szaro-różowe, fioletowe, niebieskie, a także wzorów: możemy kupić Adidas Extaball na przykład w piękne kwiaty, nadruk przypominający skórę węża, a także wiele, wiele więcej.

Kiedy jednak decydujemy się na buty firmy Nike, to radziłabym przyjrzeć się szczególnie serii Nike Windrunner. To odzież stworzona do biegania, która jednak idealnie sprawdzi się również w codziennych, casualowych stylizacjach, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jeżeli chodzi o obuwie, to tak jak w przypadku Adidas Extaball, Nike Windrunner mamy dostępne w wielu wariantach: trudno będzie nam zdecydować, jakie wybrać. Najwięcej modeli tych butów jest stworzone w naturalnych i neutralnych barwach, kolorach, które nie rzucają się w oczy, by nie przyćmić naszej stylówki. Są to buty, których największe lata świetności już minęły, ale i tak wiele osób na całym świecie nosi ten model, ponieważ jest on bardzo komfortowy i klasyczny. Materiały, z których zostało wykonane to obuwie to nylon i nubuk.

Dodaj komentarz