Coraz modniejsze kolczyki celebrytki

Coraz modniejsze kolczyki celebrytkiNa modnych ściankach liczy się praktycznie wszystko. Portale plotkarskie są w stanie wyłapać najdrobniejsze, najmniejsze szczególiki i uczepić się ich na długie tygodnie. Jest to wielki problem dla występujących przed nimi, ale jeśli ktoś stara się o własny styl, też to jest poważne wyzwanie. Zawsze trzeba się zorientować, który właściwie dodatek jest uważany w danej chwili za najważniejszy, który jest na celowniku i dlaczego.

W obecnym czasie najważniejsze są kolczyki celebrytki i momentami nawet sam kolczyk potrafi zupełnie zdominować całą resztę kreacji. Może oczywiście nie praktycznie, ale w jej odbiorze, co zresztą mniej więcej na jedno wychodzi. Trzeba się bardzo dokładnie zastanowić, jakie kolczyki dobieramy do naszych kreacji.

Złote kolczyki

Najpopularniejsze kolczyki celebrytki, co bardzo ważne, są ze złota. Nie jest to oczywiście wymóg absolutnie konieczny, ponieważ ich srebrne wydania są także bardzo popularne, ale raczej to na złoto powinno się stawiać. Pozostaje tutaj też konieczność odpowiedniego dostosowania materiału do naszej karnacji, więc jeśli karnacja złoto dopuszcza, to raczej ono powinno dominować, ale jeśli go nie dopuszcza, wtedy w żadnym razie nie powinno stanowić ono naszego pierwszego wyboru. Są to kwestie dość podstawowe, ale w pogoni za mogą naprawdę bardzo łatwo jest się zagalopować, co kończy się potem klasycznym strzałem w kolano.

Dopasowanie kolczyka do wielkości twarzy

Największy problem zazwyczaj pojawia się w chwili, kiedy kolczyki celebrytki trzeba dopasować do wielkości twarzy. Moda wyraźnie nam dyktuje, by wybierać kolczyki duże, ale to też jest pewna pułapka. W naszej kulturze ostentacja w przypadku złota nie jest za dobrze widziana, przez co bardzo łatwo jest przesadzić i zamiast dodatku, mieć na uszach odważniki. To raczej śmieszne ujęcie sprawy, ale niestety efekt końcowy bardzo często jest właśnie śmieszny. Stosując kolczyki celebrytki zawsze trzeba pilnować wszystkich podstawowych zasad, jakimi powinnyśmy się kierować przy wyborze biżuterii ogólnie, a nie tylko w tym konkretnym kontekście.

Dodaj komentarz